15. března se sjeli nejúspěšnější řešitelé okresních kol zeměpisné olympiády Středočeského kraje do Benešova, kde se tradičně konalo krajské kolo.

Ani letos nechyběl Vojta Chalupa. Vojta jako vítěz mělnického okresu zeměpisné olympiády kategorie C poměřil své vědomosti a dovednosti s dalšími 26 nejlepšími zeměpisci z celého Středočeského kraje.

Vojta si úspěšně poradil s mnoha nelehkými úkoly s prací s atlasem, praktickou částí i testem geografických znalostí. Celkově Vojta obsadil velmi pěkné 8. místo, když za sebou nechal i mnoho studentů gymnázií, a mezi základními školami skvělé 2. místo. (viz výsledková listina)

Vojtovi blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.