6. ROČNÍK "SPORTOVNÍCH DNŮ"

6. ROČNÍK 21. a 22. června se konal již 6. ročník Sportovních dnů pro žáky 6. a 7. tříd neratovických škol.
Týmy soutěžily v 9 druzích sportu. V hale TJ Neratovice probíhaly soutěže ve stolním tenisu, veslování na trenažéru a šplhu na tyči, v kuželně se zápolilo o co největší počet sražených kuželek. Turnaj v minivolejbalu a atletické soutěže ve skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a štafetě 3x60 m probíhaly v areálu volejbalových kurtů a atletického stadionu. Plavecký závod sportovci absolvovali v krytém bazénu.
Pořadí družstev  v jednotlivých sportech se bodovalo. Naše škola měla v soutěži celkem čtyři týmy dívek a 5 týmů chlapců. Reprezentovali nás Smíškové a Bojovnice ze 6.A, Horké brambory ze 7.B, C a D, Znojemské okurky ze 7.A, Keňani a Auťáci ze 6.A, Ptáčci ze 7.D, Debílci a Saláti ze 7.A.
Ve slunečném a velmi teplém počasí si mezi všemi dívčími družstvy vedly nejlépe Znojemské okurky, které zvítězily v sestavě Denisa Brejchová, Aneta Černá, Nicol Fingerhutová, Natálie Chalupová, Barbora Mašková, Kristýna Pasovská, Lucie Šafářová, Zuzana Tomášková. Ostatní týmy obsadily 5., 7. a 10. místo.
V soutěži chlapců své jméno nepotvrdili Saláti. Vedli si velmi dobře a vybojovali 2. místo, když se do poslední chvíle prali o celkové prvenství. Členy družstva byli Jaroslav Škoda, Ondřej Krajč, Milan Vít, Daniel Brejcha, Adam Hrouda, Denis Trpišovský, Patrik Palička, Martin Schejbal. Další týmy se umístily na 4., 6., 10. a 11. místě.
Oběma medailovým družstvům blahopřejeme! Všem sportovcům děkujeme za výkony a za snahu vyrovnat se s nástrahami počasí.