ADAPTAČNÍ POBYT - 1. TŘÍDY

Ve dnech 21. 9. - 23. 9. 2015 se naši prvňáčci zúčastnili adaptačního pobytu v areálu Poslův Mlýn v Doksech.

Tento pobyt nebyl pouze o navázání a upevňování kamarádských vztahů, ale také o získání nových zážitků a o dobré náladě.  A to se také vyplnilo. Děti si užily spoustu legrace a zábavy. Seznámily se s novými spolužáky, zahrály si nové hry, skákaly na obrovské trampolíně, proplétaly se lanovým centrem a nechyběla ani diskotéka plná barevných světel a efektů.

Děti si adaptační pobyt velmi užily a přijely domů, nejen příjemně unaveny, ale hlavně nadšeny z celého našeho prvního společného pobytu.  (foto v galerii)

Za první třídy Mgr. Milena Novotná