Login

ATLETI JEDOU !

ATLETI JEDOU !11. května se konalo krajské finále v atletickém čtyřboji. Stadion Emila Zátopka ve Staré Boleslavi hostil vítěze okresních kol. Okres Mělník v kategorii chlapců reprezentovala pětice žáků z naší školy. A hned na začátku je třeba říct, že výborně!
Dominik Trnka z 9.A vyhrál běh na 1 000 m časem 3:06 min, hod kriketovým míčkem výkonem 65,74 m a nejhodnotnější výkon předvedl ve skoku vysokém, když týden starý vlastní rekord školy 172 cm  posunul na 176 cm a zvítězil. Mezi jednotlivci vybojoval celkové 2. místo. Alex Pulese z 8.A vyhrál skok daleký výkonem 576 cm a svůj vlastní rekord školy zlepšil o 3 cm. Mezi jednotlivci závod dokončil na 5. místě. Tomáš Palička z 9.A doběhl těsně na 2. místě za Dominikem na trati 1 000 m v čase 3:06,68 min. Mezi jednotlivci vybojoval 7. místo. Výbornou práci odvedl Filip Bonaventura z 9.A v hodu kriketovým míčkem výkonem 64,78 m a obsadil 2. místo. Kvalitními výsledky přispěl i Lukáš Syrový z 8.A. Chlapci si vytvořili celkem 7 osobních rekordů.
Po sečtení bodů měl náš tým skóre 8 055 bodů, které ho vyneslo na vynikající 2. místo za atlety-specialisty ze ZŠ Prokopa Velikého Kolín s 8 202 body. Je to náš nejlepší výsledek v této soutěži v historii naší školy. Celému družstvu gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!
Na fotografii zleva Lukáš Syrový, Filip Bonaventura, Dominik Trnka, Tomáš Palička, Alessandro Pulese.