ATLETICKÁ ZLATÁ TEČKA

Naše Atletická školní přípravka, která má za sebou první rok své činnosti, se zapojila do jarního celorepublikového testování ve třech atletických disciplínách – běh, hod a skok, kterého se zúčastnilo 4258 dětí ze 72 oddílů a klubů. Patronkou letošního testování byla vícebojařka Eliška Klučinová a celou soutěž podpořila firma Hollandia, od které všichni účastníci obdrželi malý dárek – svačinový plastový box na jogurt.

Pro nás, ale bylo největším úspěchem umístění Dominika Zajace, který svými výkony dosáhl až na tu metu nejvyšší . Ve své kategorii (chlapci ročník 2008) neměl konkurenci a zaslouženě vyhrál.

My mu přejeme mnoho dalších úspěchů v atletění, i když už to nebude s námi. (foto v galerii)

Kateřina Chalupová