ATLETICKÉ ZÁVODY NERATOVICKÝCH PŘÍPRAVEK

První únorovou sobotu se v neratovické sportovní hale konaly závody pro děti z atletických přípravek, kam byla pozvána také naše atletická školní přípravka fungující pod Základní školou Ing.M.Plesingera-Božinova v Neratovicích. I přes nastupující chřipkovou epidemii a pololetní prázdniny, se sešlo k poměření atletických dovedností bezmála 40 dětí ve věku od 6 do 11 let.

Děti čekalo soupeření v základních atletický disciplínách – běh, skok a hod. Byla připravena překážková dráha, skok do dálky z místa, hod raketkou a na závěr vytrvalostní běh.

O přípravu a průběh celých závodů se perfektně postaral tým atletických trenérů, který po celou dobu dohlížel na výkony svých svěřenců.

Za své úžasné výkony, snaživost a bojovnost dostali na konci ti nejlepší medaile a každý účastník závodů si odnesl nejen diplom, ale i nějakou tu odměnu, o které se postarali sponzoři z řad rodičů.

Jelikož se závody líbily, tak již nyní jsme se domluvili, že si to na jaře opět zopakujeme na atletickém stadionu.

Za AŠP Neratovice

Kateřina Chalupová