Login

BRONZ Z OKRESNÍHO KOLA

BRONZ Z OKRESNÍHO KOLA 14. listopadu se konalo okresní kolo ve florbalu chlapců 8. a 9. ročníku. Ve sportovní hale místního gymnázia naši hoši odehráli celkem čtyři těžké zápasy. Oproti oblastnímu kolu jsme hráli v pozměněné sestavě, když si změny vyžádaly nemoci a zranění. Je třeba říci, že náhradníci splnili své role a hráli velmi dobře.
Tým předváděl kvalitní hru, vytvářel si střelecké příležitosti, ale v konečném zúčtování se připravil díky špatné koncovce
o vítězství v turnaji. Remizovali jsme se ZŠ 28. října Neratovice 0:0, zbytečně jsme podlehli Gymnáziu Mělník 0:1, zvítězili jsme nad ZŠ Třebízského Kralupy 1:0, smolně jsme remizovali se ZŠ Matiegky Mělník 2:2. Se třemi vstřelenými góly ze čtyř zápasů se turnaj vyhrát nedá. Vytěžili jsme celkem 5 bodů a turnaj jsme dokončili na 3. místě za Gymnáziem Mělník a ZŠ Matiegky Mělník. Bronzová pozice je dobrá, ale zůstává pocit promarněné šance na 1. místo a postup do krajského kola.
Všichni hráči si však určitě zaslouží pochvalu za předvedenou hru a reprezentaci naší školy. Hoši, gratulujeme ke 3. místu!

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mpb.cz
PRO RODIČE
FOTOGALERIE
KONTAKT
NAPIŠTE NÁM
ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy