Login

BRUSLAŘI NA INLINECH TO ZAČALI

Začal nový školní rok a je tu první soutěž! V pondělí 19.září se naši žáci, kteří si vybojovali postup ze školního kola, zúčastnili okresního kola závodů na in-line bruslích v Kralupech.
V kategorii nejmladších dívek se tři naše bruslařky umístily na stupních vítězů - Alice Zambojová zvítězila, na 2. místě dojela Justýna Kašpárková (obě ze 3.A), 3. místo vybojovala Mia Novotná ze 3.B. Mezi nejmladšími žáky byl velice úspěšný Tomáš Novák ze 3.C, který zajel nejrychlejší čas a stal se vítězem. V kategorii mladších dívek Natálie Chalupová ze 7.A také porazila všechny své soupeřky a přivezla si zlatou medaili. Mezi mladšími žáky výborně bojovali Leoš Vedral ze 6.C a Lukáš Valenta ze 6.A. Leoš zajel druhý, Lukáš třetí nejrychlejší čas ve své kategorii a byla z toho stříbrná a bronzová medaile. Matěj Špaček z 9.A a Martin Kefurt z 8.B vybojovali v kategorii juniorů 1. a 2. místo. 
Všichni jmenovaní si vybojovali postup do krajského kola, které se pojede na profesionální dráze v Benátkách nad Jizerou. Gratulujeme!
Celý "kralupský" tým si zaslouží pochvalu a poděkování za reprezentaci barev naší školy.
Při trénování a hlavně v krajském kole ať vám kolečka pořádně jedou!

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mpb.cz
PRO RODIČE
FOTOGALERIE
KONTAKT
NAPIŠTE NÁM
ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy