CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

CHEMICKÁ OLYMPIÁDAV úterý 6. února v laboratoři ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice proběhlo školní kolo chemické olympiády, které se opět zúčastnili žáci z Gymnázia Neratovice a žáci ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova. O školní kolo byl velký zájem a celkem přišlo soutěžit 9 žáků z gymnázia a 4 žáci ze základní školy. Pokusy byly časově velmi náročné, ale všichni žáci zadané úkoly splnili a postoupili do okresního kola. V okresním kole soutěžilo 5 žáků ze základní školy a 15 žáků z gymnázií. Z naší základní školy si nejlépe vedla Anežka Matějčková, která obsadila 8 místo. Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci a za ochotu naučit se něco navíc. Přejeme všem mnoho dalších úspěchů nejen ve studiu chemie.  (foto v galerii)