DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ

26. dubna 2016 se dvě čtyřčlenná družstva naší školy zúčastnila okresního kola dopravní soutěže Mladých cyklistů, které se konalo na mělnickém dětském dopravním hřišti. Závodníci museli prokázat nejen znalosti z pravidel provozu na pozemních komunikacích, ale i praktické dovednosti v jízdě na dopravním hřišti, v poskytování první pomoci a v jízdě zručnosti. Soupeřem jim bylo i chladné aprílové počasí. V 1. kategorii nás reprezentovala čtveřice šesťáků – Tereza Kubcová, Zuzana Tomášková, Pavel Trhoň, Ondřej Krejča. Šesťáci obsadili 5. místo v okrese. Družstvo starších žáků v 2. kategorii ve složení Klára Bláhová, Tereza Žáčková, Vojtěch Chalupa, Ondřej Šimák získalo 2. místo. Mezi jednotlivci ve 2. kategorii zvítězil Vojta Chalupa, který si nejlépe poradil se všemi disciplínami a nasbíral nejmenší počet trestných bodů.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy (foto v galerii)