DVĚ OKRESNÍ ZLATA

25. září pořádal DDM Mělník okresní kolo v přespolním běhu. Naše škola obsadila závod dívek 2. stupně.
V kategorii 6. a 7. tříd vybojovala na náročné trati 1 500 m 2. místo Tereza Krajčová, 4. Anna hřivnová, 6. Nikola Vilímová, 7. Eliška Mozgová. Dalšími členkami družstva byly Simona Havlíčková a Tereza Prejsová, všechny žákyně 6.A. Dívky nedaly svým soupeřkám šanci a zaslouženě se radovaly z vítězství.
Výborně si s tratí poradila i děvčata z 8. a 9. tříd. Ráchel Najmonová zvítězila, Lucie Šafářová (obě 9.A) vybojovala 5., Katy Lebedová z 9.B 10., Ema Nichani z 8.C 11. místo. Další běžkyní byla Denisa Brejchová z 9.A. I tento tým dokázal celkově zvítězit a společně s mladšími dívkami si zajistit postup do krajského kola. Blahopřejeme!
9. října budou bojovat o co nejlepší umístění v Kutné Hoře. Držíme Vám palce!