FLORBALISTÉ ZAHÁJILI SOUTĚŽE

FLORBALISTÉ ZAHÁJILI SOUTĚŽEV pátek 21. října florbalový tým chlapců ze 6. a 7. tříd bojoval o postup do okresního kola. V hale gymnázia jsme byli svědky velmi vyrovnaného turnaje se šťastným koncem pro náš tým.
V prvním utkání jsme si jako vždy zvykali na větší rozměry hřiště a hru s pěti hráči v poli. S gymnáziem jsme díky tomu rychle prohrávali 0:3. A když už jsme si zvykli a zlepšili se, neproměňovali jsme gólové šance a prohráli 1:5. Branku vstřelil Valenta. Ve druhém utkání se 3. ZŠ jsme hráli o všechno. Od začátku bylo na všech hráčích vidět, že chtějí uspět. Sice jsme prohrávali 0:1, ale podařilo se nám zápas otočit a vyhrát 2:1 brankami Třeštíka a Mozgy. Díky tomuto vítězství a remíze gymnázia se 3. ZŠ 1:1 jsme splnili cíl, který jsme si dali. Postup do okresního kola je zasloužený.
Celému týmu děkujeme za reprezentaci školy!