FOTBALISTÉ DĚLALI TALENTOVÉ ZKOUŠKY

FOTBALISTÉ DĚLALI TALENTOVÉ ZKOUŠKYV organizaci sportovní třídy dojde od školního roku 2017/2018 k významné změně. V rámci úzké spolupráce s FK Neratovice-Byškovice bude mít sportovní 6.třída kromě všeobecného také fotbalové zaměření. Na rozšířenou výuku tělesné výchovy navážou pro žáky fotbalového zaměření specializované fotbalové tréninky.
První uchazeči skládali 27.dubna talentové zkoušky. V jejich průběhu prošli disciplínami z atletiky, gymnastiky, míčových her. Velmi důležitou součástí byly fotbalové dovednosti - přihrávky, slalom s míčem, driblink, obcházení soupeře, střelba na branku. Všichni hráči se snažili ze sebe vydat maximum a přítomným fotbalovým trenérům dokázat, že si zařazení do sportovní třídy zaslouží.
Na konci měsíce května budou talentové zkoušky skládat uchazeči o všeobecné sportovní zaměření.