IN-LINE NA KRAJI

IN-LINE NA KRAJIV pondělí 17.10. se 9 žáků naší školy zúčastnilo krajského kola Středočeské in-line brusle. Termín byl dvakrát pro nepřízeň počasí přeložen a ani v pondělí nebyly příznivé podmínky. Naši žáci Tomáš Novák 3.C, Alice Zambojová a Justýna Kašpárková 3.A, Mia Novotná 3.B, Lukáš Valenta 6.A, Leoš Vedral 6.C, Martin Kefurt 8.B a Matěj Špaček 9.A se ale ve velkém chladu a s velkou konkurencí postavili na start s odhodláním a bojovností. Všichni se umístili v první polovině výsledkové listiny, hned za závodníky na in-line bruslích, kteří mají profi brusle a účinnější techniku bruslení. Všem našim závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a vytvoření nejpočetnější a nejlépe fandící skupinu.