JEDNOU JSI DOLE, JEDNOU NAHOŘE

JEDNOU JSI DOLE, JEDNOU NAHOŘEVe středu 11.listopadu se hrálo okresní kolo ve florbalu chlapců 8. a 9.ročníku.
Náš tým odehrál tři zápasy, bohužel ve všech prohrál. S místním gymnáziem 0:3 a 1:2 se 3.ZŠ Neratovice a ZŠ Mělník-Pšovka. Obsadil tak celkové 4.místo. ZŠ Mělník-Pšovka si vybojovala postup do krajského kola.
Všem našim hráčům děkujeme za reprezentaci školy.

Pátek 13. nebyl nešťastným dnem pro florbalový tým 6. a 7.ročníku. I když jsme mezi 11 hráči měli jen dva sedmáky, hráli jsme dobře. Na šesťácích bylo vidět, že nemají přehnaný respekt před staršími a postavou vyššími hráči. Všichni naši chlapci poctivě pracovali, bojovali a odměna se dostavila.
Zvítězili jsme nad Gymnáziem Neratovice 2:1 a 3.ZŠ Neratovice 2:0. Branky vstřelili - Mecera, Třeštík, Brejcha a Oplt Tomáš. Podařilo se nám z 1.místa postoupit do okresního kola. Hraje se 30.listopadu na Mělníku. Hoši, gratulujeme!
Úspěšný tým je na snímku.