KRAJSKÝ POHÁR ROZHLASU ZLATÝ A STŘÍBRNÝ

KRAJSKÝ POHÁR ROZHLASU ZLATÝ A STŘÍBRNÝ24. května cestovali naši atleti jako okresní vítězové Poháru rozhlasu na krajské kolo. Podle počtu nasbíraných bodů odjížděli se šancemi na velmi dobré umístění. A průběh soutěží to jenom potvrdil.
Na stadionu Emila Zátopka ve Staré Boleslavi dosáhli největšího atletického úspěchu v historii školy. Mladší dívky a mladší hoši vyhráli, starší dívky
a starší hoši vybojovali 2. místo. V průběhu běžeckých, skokanských a vrhačských disciplín si dokázali vytvořit celkem 28 osobních rekordů, z nichž tři byly
i rekordy školními.
Tomáš Palička dosáhl v běhu na 1 500 m času 4:50,78 min, štafeta 4 x 60 m Markéta Trhoňová, Tereza Srnová, Tereza Kálalová, Eliška Frajbišová zaběhla čas 31,68 s, štafeta Vít Soukup, Petr Helík, Dominik Šnajdr, Kamil Zach doběhla v čase 30,48 s. Gratulujeme!
Navíc tým mladších dívek svým bodovým ziskem 6 277 bodů drží naději na republikové finále, které jim loni jen těsně uteklo. To by byl závěr školní atletické sezóny z říše snů!
Blahopřejeme všem našim reprezentantům, kteří se o velké úspěchy v okresním i krajském kole zasloužili a děkujeme za skvělou atletiku!    (foto v galerii)