LYŽÁK JAKO ZE ŽURNÁLU

LYŽÁK JAKO ZE ŽURNÁLUTýden 16. - 23. ledna trávili sedmáci u Krakonoše na lyžařském výcviku. A jako každý rok byl jejich útočištěm Penzion Popelka na Přední Labské Špindlerova Mlýna.
Počasí a sněhové podmínky byly opravdu jako z reklamního časopisu na zimní pobyty na horách. Po ránu azuro a teplota -10°C (nebo o pár stupínků víc), přes den sluníčko a kolem -5. K tomu dostatek sněhu na sjezdovkách na Bubákově i v Herlíkovicích, čerstvě zapadané stromya stráně v okolí. Prostě idylka.
Všichni jsme si to snažili užít. Hlavně proto, že způsob posledních zim zdá se býti podivný. Bezvadně jsme si zalyžovali, začátečníci se rychle učili a v pohodě zvládli i závody. Přinášíme jejich výsledky:
Obří slalom - začátečníci: 1.místo Michal Kraus, 2.místo Lucie Pokorná, 3.místo Eliška Lachmanová. Pokročilí lyžaři - dívky: 1.místo Tereza Forejtková, 2.místo Nikola Bauerová, 3.místo Kristýna Miholová. Pokročilí lyžaři - chlapci: 1.místo Ondřej Doleček, 2.místo Vít Soukup, 3.místo Martin Kefurt.
foto v galerii