LYŽAŘSKÁ NÁVŠTĚVA U KRAKONOŠE

LYŽAŘSKÁ NÁVŠTĚVA U KRAKONOŠELetos sedmáci pobývali na dvou lyžařských kurzech. Oba se konaly v měsíci lednu, celkem sněhová prkýnka vyzkoušelo šedesát žáků. Již dvacátou sezónu byl naším útočištěm Penzion Popelka na Přední Labské u Špindlerova Mlýna.
Krakonoš nás měl opravdu rád. Oba týdny nám dopřál teploty pod nulou a několik slunečných dnů s úplně azurovou oblohou. Postaral se také o téměř metrovou sněhovou peřinu. Zkrátka krkonošská lyžařská idylka. Bezvadně jsme si zalyžovali nejen na sjezdovkách nebo snowboardu, ale tentokrát i na běžkách. Běžecký areál Vejsplachy ve Vrchlabí nám poskytl výborné podmínky pro výcvik. Své umění na sjezdových lyžích a snowboardu všichni završili při závodech v obřím slalomu na Bubákově, na běžkách na tratích Struhadla - Špindlerův Mlýn.
Prožili jsme dva krásné týdny. Krakonoši, děkujeme za tvou přízeň.
foto v galerii