MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

Letošní MDD v Lobkovicích pod taktovkou Městské policie, hasičů a s pomocí několika neratovických sponzorů-  se opět velmi zdařil.

Školy a školky vyslaly mnoho svých malých zástupců, aby děti společně strávily zábavné a slunečné dopoledne.

Děti mohly soutěžit o sladké ceny na koloběžkách, ve skákání v pytlích, ve střelbě vzduchovkou a v hodu na terč. Nechyběl ani skákací hrad, projížďka na vozíku s koněm nebo dokonce jízda na motorce jako spolujezdec. K poučení nám organizátoři připravili přednášku a ukázku dravých ptáků, vojenské techniky a také napínavé představení chytání zločinců s pomocí cvičených psů. Během veškerých činností si děti odbíhaly pochutnat na opečených uzeninách a limonádě. V závěru dětského dne vypuklo již tolik očekávané pěnové nadšení, kdy se děti mohly vyřádit v barevné hasící pěně......

Všichni za tento hravý den určitě mohou poděkovat, protože si ho náramně užili. (FOTO V GALERII)