NÁVŠTĚVA VÍCEPREMIÉRA VLÁDY ČR

NÁVŠTĚVA VÍCEPREMIÉRA VLÁDY ČRVýznamná návštěva poctila naši školu 27. dubna. Cílem pozvání a návštěvy bylo obeznámit se s chodem školního kiosku po zavedení EET pokladen. Ráno v půl osmé dorazil do naší školy první místopředseda vlády České republiky a ministr financí Andrej Babiš. Záměrně přijel o trochu dříve, aby stihl navštívit školní kiosek. Na dvě přestávky se proměnil v prodavače a mohl posoudit, jaký „šrumec" musí paní prodavačka zvládnout. První vyučovací hodinu navštívil pan ministr třídu 9.A, kde právě probíhala výuka finanční gramotnosti. Vycházející žáci dostali i příležitost zeptat se na vše, co by je zajímalo. Dalším bodem programu bylo krátké posezení s několika zástupci škol Mělnicka. Na programu debaty byly zejména aktuální otázky týkající se tzv. pamlskové vyhlášky a zavedení EET do školních kiosků. Samozřejmě se následná diskuze dotkla i financování školství a zejména dotačních titulů, které by škola mohla využít k zamýšlené a dnes již plánované rekonstrukci přístavby školy. (foto v galerii)