OCHUTNÁVKA PRO RODIČE

Dne 19. 11. proběhl po třídních schůzkách v naší školní jídelně ochutnávkový večer. Rodiče našich žáků měli možnost ochutnat polévku, čtyři hlavní jídla, vybrat si čerstvou zeleninu z našeho pultu a neslazené nápoje, které běžně v naší škole žákům podáváme. Dívky ze skupiny Zdravá devítka navíc nabídly ochutnávku smoothie drinků vyrobených pomocí mixéru Froothie, jež obdržely jako dar za skvělou práci v projektu Skutečně zdravá škola. Celý ochutnávkový večer jsme mohli uskutečnit díky našim paním kuchařkám, pro které byly spokojené úsměvy na  tvářích rodičů, prázdné mističky u výdejního okénka, žádosti o recepty a slova chvály velkou odměnou za jejich dosavadní práci a snahu ozdravit jídelníček pro naše malé strávníky. (foto v galerii)