Páťáci na Šumavě

65 dětí z pátých tříd si 1.6. vyjelo na jednu z dalších škol v přírodě, tentokrát na Šumavu do Zadova.

Všechny překvapilo krásné prostředí šumavské přírody, kde si všichni prošli i část naučné stezky CHKO.

Slunečné dny byly plné především soutěžními i tábornickými ekoaktivitami pro zlepšení fyzické kondice,

pro utužení kamarádských vztahů a vzájemné spolupráce, ale také pro zábavu a radost.

Nejvíce se mi líbilo, když jsme hráli brainball /Honzík V./. Všem se nám líbila bojovka /Martin/.

Zjistili jsme, že Šumava je nejméně znečištěné území /Natálka/. Bylo fajn si uvařit česnečku na ohni /Klárka/.

Líbilo se mi tvoření týmových vlajek /Hanka/.Fajn byla nízká lanová dráha nebo návštěva horské služby /děti/.

Mgr. Anna Palečková
foto v galerii