Login

POJEDEME DO PŘÍBRAMI

POJEDEME DO PŘÍBRAMIFotbalový tým z 8. a 9. tříd se 5.10. zúčastnil oblastního kola v minifotbalu. Ale nešlo pouze jen o účast, cílem bylo postoupit do okresního finále. Na umělé trávě neratovického stadionu jsme sehráli tři zápasy. Nejprve jsme  v těžkém utkání s velkým počtem gólových šancí na obou stranách porazili tým 3.ZŠ 2:1  brankami Petra Strniště a položili tak základ k postupu. Ve druhém zápasu jsme vyhráli 5:0 nad ZŠ Všetaty. Dvakrát skóroval Tomáš Fingerhut, jednou Petr Helík, Kamil Zach a Petr Strniště. V závěrečném utkání jsme si s chutí zastříleli a zvítězili nad ZŠ Obříství 7:0. Tři branky zaznamenal Vít Soukup, dvě Jan Plaček, jednu Tomáš Fingerhut a Petr Strniště. Vybojovali jsme si tak zaslouženě postup společně se ZŠ Všetaty, která postoupila z 2. místa.
12.10. se konalo okresní kolo. Náš tým nastupoval v sestavě: Dominik Šnajdr, David Makovský, Vojtěch Chalupa, Petr Strniště, Tomáš Fingerhut, Petr Helík, Kamil Zach, Jan Plaček, Vít Soukup, Václav Šťovíček a Michal Kraus. Šli jsme si za svým cílem - postupem do krajského kola. Tomu odpovídala kvalita naší hry a střelecká chuť všech hráčů. Ve skupině jsme narazili na ZŠ Třebízského Kralupy, kterou jsme přehráli 6:1, a na Gymnázium Mělník, které jsme porazili
8:1. Semifinále se ZŠ Komenského Kralupy skončilo výsledkem 6:0 v náš prospěch a čekalo nás zasloužené finále. Až tady jsme se utkali s těžším soupeřem, ale podali jsme velmi dobrý a spolehlivý výkon a bez větších problémů jsme turnaj dotáhli do vítězného konce po výhře nad ZŠ J. Matiegky Mělník 3:1. S plným bodovým ziskem a poměrem branek 23:3 jsme si vybojovali postup do krajského kola. Branky vstřelili: Kamil Zach 10, Tomáš Fingerhut a Petr Strniště po 3, Jan Plaček a Vojtěch Chalupa po 2, Petr Helík, Vít Soukup a Václav Šťovíček po 1.
Krajské finále se bude hrát na začátku listopadu v Příbrami. Pojedeme tam obhajovat loňské 5. místo. Ale tenhle tým má na víc!
Hoši, blahopřejeme k postupu!  

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mpb.cz
PRO RODIČE
FOTOGALERIE
KONTAKT
NAPIŠTE NÁM
ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy