POSTUP DO JARNÍCH POHÁROVÝCH BOJŮ

25. října naši fotbalisté sehráli 1. kolo Coca-Cola Cupu. Na "umělce" neratovického stadionu absolvovali dva zápasy se soupeři z Čelákovic a Veltrus.
Začátek zápasu proti ZŠ Komenského Čelákovice byl velmi vyrovnaný, hráči soupeře nás opravdu prověřili. Uklidnění do našich řad přinesl gól Kamila Zacha. Potom už jsme byli jasně lepším týmem. Brankami Tomáše Fingerhuta a Petra Strniště ve druhém poločasu jsme potvrdili vítězství. Konečný stav 3:0 mohl být ještě výraznější.
Podobný průběh mělo i druhé utkání se ZŠ Veltrusy. Vyrovnaný začátek se šancemi na obou stranách, gól Václava Šťovíčka a obrat k převaze našeho týmu, rozhodnutí zápasu ve druhém poločasu brankami Vojtěcha Chalupy, Dominika Šnajdra a Tomáše Fingerhuta (všemi třemi z penalty). Skóre 4:0 bylo k soupeři milosrdné.
Vítězstvím v turnaji jsme si zajistili účast v jarním 2. kole, které se bude hrát v měsíci dubnu.