Login

REPUBLIKOVÉ FINÁLE V ATLETICE

REPUBLIKOVÉ FINÁLE V ATLETICE6. červen se nesmazatelně zapsal do historie naší školy. Děvčata se podruhé za sebou probojovala do republikového finále Poháru rozhlasu v atletice družstev. Na kladenském stadionu Na Sletišti bojovala mezi nejlepšími týmy. Již postup na tuto soutěž ze 6. místa v kategorii 8. a 9. ročníku byl skvělým úspěchem.
I na "republice" dívky podávaly výborné výkony a zaznamenaly šest umístění do 10. místa ve svých disciplínách. Zvláště 3. místo Markéty Trhoňové ve skoku dalekém za výkon 530 cm, 4. místo štafety v čase 31,33 s a 6. místo Terezy Srnové ve sprintu na 60 m v čase 8,23 s je třeba vyzdvihnout. Naši reprezentační osmičku dále tvořily Tereza Kálalová, Šárka Flegrová, Martina Trhoňová, Kateřina Dvořáková, Eliška Frajbišová a Michaela Mitošinková. Před kamerami ČT sport se rvaly o každý bod do celkového pořadí družstev. Celkové 7. místo sice není umístění, které si děvčata vysnila, ale v obrovské konkurenci je to vynikající výsledek. 
Mezi velké zážitky patřily společné fotografie s patronem soutěže čtvrtkařem Pavlem Maslákem, desetibojařem Adamem Sebastiánem Helceletem a mílařem Jakubem Holušou. Pro všechny zúčastněné to spolu se závody budou vzpomínky na celý život.
Děvčata, gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy, města i kraje!  (foto v galerii)

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mpb.cz
PRO RODIČE
FOTOGALERIE
KONTAKT
NAPIŠTE NÁM
ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy