ŠESŤÁCI A SEDMÁCI ŽILI DVA DNY SPORTEM

ŠESŤÁCI A SEDMÁCI ŽILI DVA DNY SPORTEMV předposledním školním týdnu si přišli zasportovat šesťáci a sedmáci neratovických základních škol a gymnázia na různá sportoviště našeho města.
21. a 22. června se konal 5. ročník Sportovních dnů. Soutěže už tradičně probíhaly v 9 druzích sportu. Byly to - stolní tenis, veslování, šplh na tyči, kuželky, plavání, minivolejbal, skok daleký, hod kriketovým míčkem a štafeta 3x60m.
Za naši školu nastoupilo celkem 72 žáků rozdělených do 6 dívčích a 4 chlapeckých týmů. Mezi všemi děvčaty si nejlépe vedl tým 6.A Jednorožci ve složení Nela Dvořáková, Nicol Fingerhutová, Natálie Chalupová, Barbora Mašková, Ráchel Najmonová, když vybojoval skvělé 2. místo. Jen o 1 bod mu uniklo vítězství. Blahopřejeme! Děkujeme také ostatním týmům Krokoklub, Kindersáci, Marry G, Drýmtým a Smojlíci za reprezentaci našich barev.
V soutěži chlapců si palmu vítězství odnesl tým Bufeťáci ze 7. tříd v sestavě Martin Kefurt, Filip Krumpholc, Jan Plaček, Petr Helík, Michal Kraus, Jakub Füll a Vojtěch Kanaloš. 3. místem úspěch podpořil tým 6.A Dřeváci 1 v sestavě Jaroslav Škoda, Milan Vít, Daniel Brejcha, Denis Trpišovský, Adam Hrouda, Patrik Palička a Ondřej Krajč. Oběma týmům gratulujeme! Za reprezentaci naší školy děkujeme také týmům Dřeváci 2 a Barbaři.
Prožili jsme dva příjemné sportovní dny a budeme se těšit zase za rok! (foto v galerii)