ŠKOLU ZAPLAVILI TROLLOVÉ

ŠKOLU ZAPLAVILI TROLLOVÉBěhem měsíce března ochromila naši školu Trollí mánie. Žákyně osmého ročníku zapojené ve skupině Zdravá devítka (podporující zdravé stravování na naší škole) vyhlásily soutěž s názvem „Trollobraní aneb Chyť si svého trolla“. Cílem bylo nejen pobavit, dozvědět se něco zajímavého o Norsku (zemi odkud trollové pochází), ale hlavně podpořit žáky k ochutnávání nových pokrmů z naší školní jídelny a současně je motivovat ve snaze svou porci dojíst. Paní kuchařky soutěž rády podpořily tím, že uvařily některé typicky norské pokrmy. Účast byla překvapivě veliká. Zapojili se nejen žáci ze všech ročníků, ale také učitelé, neboť ceny v podobě plyšových trollů byly opravdu lákavé. Svědčí o tom také fakt, že se podařilo pochytat neuvěřitelných 602 trollů. Slavností předání proběhlo 20. března v ředitelně školy. Všem zúčastněným žákům děkujeme za nadšené zapojení do soutěže a vylosovaným vítězům gratulujeme.