SPORTOVNÍ SOUTĚŽE

Z Kralup do Benátek
V úterý 22. září cestovali naši reprezentanti - bruslaři do Kralup. Bojovali v okresním kole o postup na závody v Benátkách nad Jizerou, kde se v říjnu pojede krajské kolo.
Na pěkné in-linové dráze u zimního stadionu velmi dobře svá kolečka roztočili Natálie Chalupová ze 6.A, Tereza Machová ze 4.B a Martin Kefurt ze 7.B, kteří vyhráli svou kategorii! Pěkně to jelo i dalším - Klára Byrtusová z 5.B a Tereza Luňáková ze 4.B vybojovaly 2. místo. Michaela Hlušková ze 4.A a Denis Bláha z 5.B dojeli na 3. místě.
Všichni jmenovaní si zajezdí na profesionální bruslařské dráze v krajském kole. Blahopřejeme!

Šesťandy a sedmandy na přespolním běhu
Na Mělníku se 22. září konalo okresní kolo v přespolním běhu. Naše dívky ze šestých a sedmých tříd ve složení Tereza Srnová, Tereza Kálalová,Anežka Matějčková, Eliška Frajbišová, Ráchel Najmonová a Kristýna Pasovská obsadila v silné konkurenci nepopulární 4. místo. Nejlepšího individuálního výsledku dosáhla Ráchel Najmonová, která doběhla celkově třetí.
Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci naší školy.