ŠŤASTNÁ FLORBALOVÁ SEDMIČKA

ŠŤASTNÁ FLORBALOVÁ SEDMIČKASedmička byla šťastným číslem pro florbalový tým z 5. tříd. Ve čtvrtek 7. března se sedm hráčů zúčastnilo okresního kola.
V mělnické hale BIOS jsme se ve skupině utkali se třemi soupeři. Nejprve jsme narazili na tým ZŠ Pšovka Mělník. Začátek turnaje nám vyšel výborně, když jsme vyhráli po velmi kvalitním výkonu 4:2 po dvou brankách Vojty Svitáka a dvou brankách Adama Dvořáka. Druhé utkání se ZŠ Mšeno nám příliš nevyšlo. Po většinu času jsme bránili, nedařila se nám útočná hra. Museli jsme se spokojit s výsledkem 1:1, o který se hlavně zasloužil výborným výkonem v brance Honza Horváth. Několikrát nás svými zákroky velice podržel. Vyrovnávací gól vstřelil Vojta Sviták. Do třetího zápasu jsme vstupovali s vidinou, že pokud zvítězíme nad ZŠ Mělnické Vtelno, jdeme do finále o postup do krajského kola. Hráči prokázali velkou touhu hrát finále, soupeři nedali žádnou šanci, třemi góly Štěpána Marka, dvěma Adama Dvořáka a jedním Vojty Svitáka jasně dominovali 6:0.
Ve finále jsme se střetli s týmem 3. ZŠ Neratovice. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, měli jsme herní převahu, kterou se nám podařilo vyjádřit brankami Vojty Svitáka a Adama Dvořáka. Výsledek 2:1 znamenal postup do krajského kola. Je třeba ocenit hru již jmenovaných střelců branek a gólmana, obránců Matyáše Biliny, Matěje Fuky a útočníka Tomáše Nováka.
Hoši, gratulujeme! Ať se Vám 4. dubna v Kutné Hoře daří!     (foto v galerii)