ÚSPĚŠNÝ PŘESPOLÁK

20. dubna se na Skalách v Lobkovicích konal tradiční přespolní "Běh o pohár starostky města Neratovice". Naši školu, atletickou přípravku, atletický oddíl, Asociaci sportu pro všechny nebo Akademii reprezentovalo celkem téměř 60 žáků.
Ve velmi pěkném slunečném počasí všichni běžci bojovali o každou sekundu, o každé místo v pořadí. Mezi nejúspěšnější se zařadili tito žáci a žákyně: v kategorii nejmladších žákyň roč. 2011, 2012 vyhrála Nela Kocourková, jako třetí doběhla Alžběta Beranová. V nejmladších žácích vybojoval 3. místo Matěj Zajac. V kategorii minižáků roč. 2009, 2010 zvítězil Valtr Vlk. Dominik Zajac vyhrál kategorii předžáků roč. 2007, 2008, Jan Tobias Janků získal stříbrnou pozici. Tereza Machová doběhla mezi mladšími žákyněmi roč. 2005, 2006 na 3. místě. Jan Mozga vybojoval zlato, Ondřej Huml stříbro v kategorii mladších žáků. Závod starších žákyň roč. 2003, 2004 výborně zvládla Ráchel Najmonová na 1. pozici, stříbro patří Katy Lebedové.
Jmenovaným blahopřejeme k medailovému umístění, všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony.