Login

V PŘÍBRAMI ROZHODL JEDEN GÓL

V PŘÍBRAMI ROZHODL JEDEN GÓLVe středu 11.listopadu školní fotbalový tým cestoval jako okresní vítěz na krajské finále v minifotbalu. Odjížděl s cílem dostat se do semifinále.
Nejprve probíhaly zápasy ve skupinách. V naší skupině jsme remizovali se ZŠ Brandýs 0:0, porazili ZŠ Kladno 1:0 a ZŠ Nymburk 4:0, prohráli 0:2 se ZŠ Příbram. Jediný gól v našem celkovém skóre rozhodl o tom, že se nám do semifinále postoupit nepodařilo a čekal nás pouze zápas 
o 5.místo. Vliv na vývoj turnaje měla skutečnost, že naše skupina A byla výrazně těžší než skupina B. Ale určitě byly situace, které jsme mohli sehrát jinak a lépe, aby vedly k dalším gólům a postupu ze skupiny.
V utkání o 5.místo jsme jen těžko hledali motivaci, hra se nám moc nedařila. Nakonec se nám přece jen podařilo vyhrát nad ZŠ Rakovník na penalty, když v normální hrací době byl výsledek 2:2. Ukázali jsme charakter, otáčeli jsme výsledek z 0:2. Za to si tým zaslouží pochvalu.
Branky v celém turnaji zaznamenali: Radek Šmejkal a Tomáš Fingerhut po 2, Dominik Trnka, Kamil Zach a Filip Bonaventura. Naši školu dále reprezentovali Dominik Šnajdr, Vojtěch Chalupa, Petr Strniště, Jiří Mareš a Radek Štráchal.
Před turnajem jsme chtěli minimálně semifinále, ale celkové 5.místo v kraji po bojích ve velmi těžké skupině je kvalitní umístění. 
Hoši, děkujeme za dobrou reprezentaci barev naší školy!
Turnaj suverénně ovládla ZŠ Příbram, 2.místo vybojovala ZŠ Brandýs, na 3.místě skončila ZŠ Mladá Boleslav. Příbram a Brandýs postoupily do kvalifikace o republiku.

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mpb.cz
PRO RODIČE
FOTOGALERIE
KONTAKT
NAPIŠTE NÁM
ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy