Velikonoční dílna

Za hojné účasti dětí i dospělých, žáků naší i ostatních neratovických škol, předškoláčků i seniorů proběhla 31. března v naší škole již tradiční velikonoční tvořivá dílna.

Příchozí si zde mohli koupit předem vyrobené velikonoční dekorace. S daleko větším ohlasem se však setkala možnost udělat si nějakou ozdobu vlastními silami. A tak před osmnáctou hodinou opouštěly školní jídelnu hlavně děti s plnými náručemi vlastnoručně ozdobených perníčků, drátěných vajíček, slepiček, zajíčků, další se zasetým osením a někteří i s čerstvě upletenou pomlázkou. Co bylo ale společné, to byl dobrý pocit z povedené akce!

Mgr. Kateřina Kořanová