Login

VÍCEBOJAŘKY PŘEPSALY HISTORII

26. září naše atletické týmy cestovaly do Staré Boleslavi na krajské finále čtyřboje. Ve slunečném, ale chladném dopoledni jsme byli svědky kvalitních výkonů a zápisu do historie naší školy.
Tady hoši ve velmi silné konkurenci podali dobré výkony, z nichž vyniklo 2. místo Ondřeje Krajče ve vrhu koulí za výkon 11,25 m a 5. místo ve sprintu za čas 7,95 s. Výborný byl čas 3:12 min v běhu na 1 000 m, kterého shodně dosáhli Jaroslav Škoda, Adam Hrouda a Ondřej Krajč. V celkovém pořadí tým vybojoval pěkné 5. místo.
Děvčata přepsala historii naší školy. Družstvo v sestavě Kristýna Pasovská, Natálie Chalupová, Viktorie Kottová, Tereza Faltýnková, Ema Jelínková se prezentovalo velmi kvalitními a vyrovnanými výkony. Navíc Ema zvítězila ve sprintu časem 8,48 s a v běhu na 800 m časem 2:47 min, Kristýna a Natálie obsadily 3. místo ve skoku dalekém shodným výkonem 451 cm. Celkový zisk 7 007 bodů znamenal vítězství a poprvé v historii naší školy postup do republikového finále v této soutěži! V Opavě tak budou moci 10. října bojovat o republikové medaile. Gratulujeme!   (foto v galerii)

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mpb.cz
PRO RODIČE
FOTOGALERIE
KONTAKT
NAPIŠTE NÁM
ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy