Login

VYDŘENÝ POSTUP

VYDŘENÝ POSTUP9.března se hrálo okresní kolo ve volejbalu. Do této soutěže si účast zajistily týmy našich dívek i chlapců.
Děvčata vybojovala pěkné 2.místo, když zápas o vítězství v turnaji s týmem ZŠ Gen. Klapálka Kralupy prohrála jen o pár bodů. Ve druhém utkání dívky 
s přehledem přehrály družstvo ZŠ Jungmannovy sady Mělník 2:0 na sety. Děkujeme této sestavě: Veronika Pecková, Karolína Jandusová, Veronika Němcová, Zuzana Suchá z 9.A, Adéla Nováková, Lucie Vorlová a Šárka Flegrová z 8.A.
Chlapecký turnaj se podobně jako v oblastním kole vyznačoval menší herní jistotou a horší technikou odbíjení míčů než u dívek, ale určitě klukům nechyběla chuť do hry a velká bojovnost. Zápasy byly dlouhé a vyrovnané. O vítězi rozhodl poměr vyhraných a prohraných setů. Díky tomu turnaj vyhrál náš tým, který doslova vydřel výhru 2:0 na sety nad GFP Neratovice. Jeden vyhraný set se ZŠ Gen. Klapálka Kralupy rozhodl o našem postupu do krajského kola. Je to velký úspěch, neboť chlapecký tým naší školy ještě nikdy do krajského kola nepostoupil! Blahopřejeme této sestavě: Matěj Horák, Roman Malysz, Tomáš Palička, Radek Šmejkal z 9.A, Alex Pulese a Dominik Šnajdr z 8.A.
Krajské kolo se hraje 21.dubna.

Na fotografii jsou úspěšné týmy: horní řada zleva - Tomáš Palička, Matěj Horák, Alex Pulese, Roman Malysz, Adéla Nováková, Veronika Němcová, Karolína Jandusová, Veronika Pecková, Šárka Flegrová, dolní řada zleva - Dominik Šnajdr, Radek Šmejkal, Lucie Vorlová, Zuzana Suchá.

Zpět na hlavní výpis

www.zs-mpb.cz
PRO RODIČE
FOTOGALERIE
KONTAKT
NAPIŠTE NÁM
ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova, Neratovice

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy