Atletika pro radost

Atletika pro děti

I v letošním školním roce u nás na škole pokračuje projekt Českého atletického svazu (ČAS), který nabízí dětem od 6 do 11 let všestrannou atletickou přípravu. Projekt má napomoci podpoře „atletění“ v atletické školní přípravce (AŠP) na prvním stupni základní školy ve spolupráci s místním atletickým klubem.

Tréninky AŠP probíhají od 24.září 2x týdně na školním hřišti, v chladnějších měsících ve školní tělocvičně.

Máme dvě tréninkové skupiny. Každé pondělí od 16 do 17 hodin chodí do atletické přípravky děti z prvních a druhých tříd, v pátek od 13:40 do 14:50 hodin  pak děti ze třetích až pátých tříd. Celkem naši atletickou přípravku navštěvuje 60 dětí, které trénují paní učitelky Kateřina Chalupová, Kateřina Janků a Petra Chovaňáková.