I letos se škola prostřednictvím Žákovského parlamentu zapojila do projektu Schools United „Hrdá škola“.

První celoškolní akce se uskutečnila 15. října. Žáci v rámci Suit up day podle vzoru Barneyho Stinsona nahodili obleky a společenské šaty. Škola se zaplnila dámami a gentlemany s vybraným chováním. V hodinách se opakovala pravidla etikety. Některé třídy dokonce uspořádaly hodinu společenského tance.

Ve středu 20. listopadu si pak žáci mohli vyzkoušet, jak moc jsou závislí na svém mobilním telefonu. Proběhl totiž Den bez mobilu. Ráno jsme vypnuli telefony, odložili je do skříně a ti nejlepší z nás je zapnuli zase až večer.

Od října do listopadu měli žáci možnost objednat si tričko či mikinu s logem školy. Vybírali ze tří barev, jež svým hlasováním určili parlamenťáci na jedné ze svých schůzek.