Vyhlášení zápisu žáků k povinné školní docházce

Veškeré informace naleznete ZDE - v sekci ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD

Oznámení

Od 1. února odchází z naší školy paní učitelky z 1. stupně na mateřskou dovolenou. Pokud máte informaci o někom, kdo by mohl na naší škole učit ( i na částečný úvazek), předejte mu, prosím, tuto informaci a kontakt na naší školu.

info@zs-mpb.cz, tel. 315 682068, mob. 724 234 125

UPOZORNĚNÍ
V naší škole dochází k výpadkům telefonů. Na opravě se pracuje. V případě, že se nemůžete dovolat, používejte ke komunikaci e-mailovou adresu info@zs-mpb.cz
V případě potřeby odhlášení obědů, pište mail na adresu jana.svobodova@zs-mpb.cz nebo SMS na číslo 721 660 783.

Zúčastníš se?

Nepřijetí žáků do 6. ročníku

Vážení rodiče,

přijímání žáků do 6. tříd pro školní rok 2020 / 2021 proběhne až po ukončení zápisu do 1. tříd a po ukončení přijímacího řízení na víceletá gymnázia.

V současných třech pátých třídách je 93 žáků, výjimka je schválena zřizovatelem školy. To znamená, že kapacita budoucích šestých tříd je tedy naplněna. Škola nemůže z kapacitních důvodů a vzhledem k plánované rekonstrukci přístavby školy otevřít další šestou třídu.

S ohledem na nejvyšší povolený počet žáků 5. ročníku, kapacitu učeben a celkovou kapacitu školy, nelze ve školním roce 2019/2020 do současných 5. tříd naší školy přijmout žádného uchazeče.

Děkujeme za pochopení,

Mgr. Jaroslav Kužel, ředitel školy