POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ TVOŘIVOU DÍLNU

POZVÁNKA  NA VÁNOČNÍ TVOŘIVOU DÍLNU

POZVÁNKA

na vánoční tvořivou dílnu,

kam si mohou děti z 1. stupně přijít vyrobit vánoční dekorace za cenu materiálu.

Přijďte do školní jídelny (vchod ze strany) v pátek

9. prosince od 15.00 do 17.30

a odneste si plnou náruč vlastnoručně vytvořených vánočních ozdobiček.

Pro vaše občerstvení bude otevřený i kiosek

Vyhlášení ředitelského volna

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění, vyhlašuje ředitel základní školy, jejíž činnost vykonává Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice, ze závažných organizačních důvodů na dny 21. a 22. prosince 2022 ředitelské dny.

V tyto dny nebude fungovat ani školní družina ani školní jídelna.

Krajské kolo Středočeské in-line brusle

Krajské kolo Středočeské in-line brusle27.9. se konalo, jako již tradičně, krajské kolo Středočeské in-line brusle. Naši školu reprezentovalo 11 žáků z 1. až 9.tříd. Ti se utkali se svými soupeři na nově zrekonstruované in-line dráze v Benátkách nad Jizerou. Nejlepších umístění ve svých kategoriích dosáhli sourozenci Dušan a Alice Zambojovi. Všem našim žáků patří velký dík za reprezentaci školy.

Soutěž 1.pomoci pro žáky 8. a 9.tříd ZŠ

Soutěž 1.pomoci pro žáky 8. a 9.tříd ZŠ21.9. pořádala Soukromá střední zdravotnická škola Mělník soutěž 1.pomoci pro žáky 8. a 9.tříd ZŠ. Naši školu reprezentovaly 2 týmy tvořené žáky 9.B a 9.E. 4-členné týmy měly za úkol ve 4 nahraných situacích poskytnout 1.pomoc. Naši žáci si odnesli cenné zkušenosti, jak postupovat a vyzkoušeli si, jak v těchto nelehkých okamžicích pracuje psychika. Velký dík za tuto možnost patří SSZŠ Mělník a našim žákům za odvahu.
  • image 111
  • image 110